Voor onze groeiende Dierenartsenpraktijk Krommerijnstreek (Schalkwijk, Utrecht) zoeken wij een enthousiaste…

Paardendierenarts

Onze praktijk is een groeiende, gemengde praktijk. We werken diersoortspecifiek vanuit de vestigingen Schalkwijk, Odijk en Wijk bij Duurstede. Je komt ons team van 11 dierenartsen en 12 assistenten voor langere termijn versterken en je herkent je in onderstaande omschrijving.

Wie zijn wij?
Onze praktijk staat op een vriendelijke en laagdrempelige wijze klaar voor onze cliënten. Eerlijk, betrouwbaar, transparant en gericht op het welzijn van dier en mens, bieden wij professionele zorg voor gezelschapsdieren, paarden en landbouwhuisdieren. Wij streven naar een hecht en duurzaam team van dierenartsen en assistenten om vertrouwdheid, kennis en kunde te waarborgen.

Onze paardenkliniek is goed uitgerust met meerdere behandelruimtes, operatiefaciliteiten, (mobiele)röntgen, (mobiele echo, laser, endoscopie, bloedanalyse en meer.

Wie zoeken wij?

  • Een gedifferentieerde paardenarts
  • Iemand die flexibel en enthousiast is en wil investeren in ons team
  • Een collega met interesse om zichzelf en de praktijk verder te ontwikkelen
  • Iemand met ervaring is mooi meegenomen, maar de “klik” is des te belangrijker!
  • Iemand die sterk in de schoenen staat en graag de handen uit de mouwen steekt
  • Een collega die zich richt op ambulant werk en tandheelkunde

Wat verwachten wij?
Een kandidaat opgeleid in eerstelijns diergeneeskunde en de ambitie om (op termijn) interessegebieden verder uit te breiden. Een gezellige persoonlijkheid die meedraait in de avond- en weekenddienstregeling en flexibel is bij calamiteiten.

Wat krijg je?

  • Een praktijk waarbij goede ontwikkelingsmogelijkheden zijn
  • Een team met enthousiaste collega’s die hun vak verstaan
  • Een mooie praktijk die zich de afgelopen 30 jaar in de wijde omgeving heeft bewezen
  • Een goed salaris en een bedrijfsauto

Indien de vacature je aanspreekt, kun je jouw motivatie en CV sturen naar info@dapkrommerijnstreek.nl t.a.v de afdeling Paarden.

Wij zien uit naar jouw enthousiaste sollicitatie!

 

Pin It on Pinterest