Voor Dierenartspraktijk Krommerijnstreek (U) zoeken wij een enthousiaste…

Dierenarts gezelschapsdieren (20-40 uur)

 

Onze praktijk is een groeiende, gemengde praktijk. We werken diersoortspecifiek vanuit de vestigingen Schalkwijk, Odijk en Wijk bij Duurstede. Je komt ons team van 11 dierenartsen en 12 assistenten voor langere termijn versterken en je herkent je in onderstaande omschrijving:

Wie zijn wij?

Onze praktijk staat op een vriendelijke en laagdrempelige wijze klaar voor onze cliënten en patiënten. Eerlijk, betrouwbaar, transparant en gericht op het welzijn van mens en dier bieden wij professionele zorg voor gezelschapsdieren, paarden en landbouwhuisdieren. Wij streven naar een hecht en duurzaam team van dierenartsen en assistenten om vertrouwdheid, kennis en kunde te waarborgen.

Wie zoeken wij?

·       Een gedifferentieerde dierenarts gezelschapsdieren

·       Iemand die enthousiast is en wil investeren in zichzelf en in ons team

·       Een collega met interesse om zichzelf en de praktijk verder te ontwikkelen

·       Je  hebt een hands-on mentaliteit en bent flexibel

·       Je hebt voldoende ervaring in de eerstelijns diergeneeskunde om zelfstandig te kunnen functioneren

Wat verwachten wij?

·       Eerstelijns diergeneeskunde, en de ambitie om op termijn interesse gebieden verder uit te breiden

·       Gezellige persoonlijkheid, teamplayer

·       Je bent werkzaam in alle 3 de vestigingen

·       Meedraaien in de avond- en weekenddienstregeling

Wat krijg je?

·       Een praktijk waarbij goede ontwikkelingsmogelijkheden zijn

·       Een team met enthousiaste collega’s die hun vak verstaan

·       Een mooie praktijk die zich de afgelopen 30 jaar in de wijde omgeving heeft bewezen

·       Salaris conform CAO

Indien de vacature je aanspreekt dan kan je jouw motivatie en CV sturen naar info@dapkrommerijnstreek, t.n.v. Kees Jan Visser. Indien je meer informatie over deze vacature wenst, dan kan je Kees Jan ook bellen via telefoonnummer 030-6011238.

Wij zien uit naar je enthousiaste sollicitatie!

Pin It on Pinterest