Voor onze groeiende dierenartsenpraktijk in Schalkwijk (Ut) zoeken wij een enthousiaste Paardendierenarts (32-40 uur)

Dierenartsenpraktijk Krommerijnstreek is een groeiende, gemengde praktijk. Wij werken diersoortspecifiek vanuit de vestigingen Schalkwijk, Odijk en Wijk bij Duurstede. Je komt ons team, bestaande uit 11 dierenartsen en 12 assistenten, voor langere termijn versterken en je herkent je in onderstaande omschrijving:

Wie zijn wij?
Onze praktijk staat op een vriendelijke en laagdrempelige wijze klaar voor onze cliënten. Eerlijk, betrouwbaar, transparant en welzijnsgericht bieden wij professionele zorg voor gezelschapsdieren, paarden en landbouwhuisdieren. Wij streven naar een hecht en duurzaam team van dierenartsen en assistenten om vertrouwdheid, kennis en kunde te waarborgen.
Onze paardenkliniek is goed uitgerust met ruime opname; meerdere behandelruimtes; operatiefaciliteiten; (mobiele)röntgen en echo; laser; endoscopie; bloedanalyse en meer.

Profiel kandidaat:
– Een gedifferentieerde paardendierenarts
– Opgeleid in eerstelijns diergeneeskunde, bij voorkeur ook in tandheelkunde
– Flexibel, enthousiast en wil investeren in ons team
– Interesse om zichzelf en de praktijk verder te ontwikkelen
– Ervaring is mooi meegenomen, maar de “klik” is des te belangrijker!
– Je staat sterk in je schoenen en steekt graag de handen uit de mouwen
– Geen 9-5 mentaliteit

Wat verwachten wij?
Een collega die zich richt op ambulant werk en tandheelkunde en de ambitie heeft om op termijn interesse gebieden verder uit te breiden. Onze ideale collega heeft een gezellige persoonlijkheid met teamspirit en draait mee in de avond- en weekenddienst regeling en flexibel is bij calamiteiten.

Wat bieden wij?
– Een praktijk met goede ontwikkelingsmogelijkheden
– Een team met enthousiaste collega’s die hun vak verstaan
– Een mooie praktijk die zich de afgelopen 30 jaar in de wijde omgeving heeft bewezen
– Een goed salaris en een bedrijfsauto

Indien de vacature je aanspreekt, kun je een motivatiebrief en CV sturen naar Info@dapkrommerijnstreek.nl t.a.v afdeling Paarden

Wij zien uit naar jouw enthousiaste sollicitatie!

Pin It on Pinterest